Avaleht

Avaleht

Asutuse tegevuse eesmärgiks on inimestele abi osutamine nende toimetuleku raskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks või kergendamiseks ning sotsiaalsete erivajadustega isiku sotsiaalsele urvalisele, arengule ja ühiskonnas kohanemisele kaasaaitamine.

 

Teade

  Kõi olusemad lisammud, kui olete haigestunud:

  1. Kui haigestud, helista oma perearstilgee! Perearst hindab testimise vajalikkust ja annab tervisenõu.
  2. Kui perearst otsustab, et testimine on vajalik, edastab ta elektroonse tellimuse laborisse ning sealt helistatakse sulle, et leppida kokku testimise aeg ja koht. Oota kõnet!
  3. Veendu, et perearstil on sinu telefoninumber, muidu pole kõnekeskusel võimalik ühendust võtta.
  4. Sõida autoga kokkulepitud kohta õigel ajal ja võta kaasa dokument! Ninaneelu proovi saab anda vaid elektroonse saatekirja saanud inimene kokkulepitud ajal isikut tõendava dokumendi alusel. Testitakse vaid perearsti poolt laborile edastatud saatekirja omavat inimest. Niisama ei ole otstarbekas tulla kohale, testitakse eelregistreeritud inimesi. Testima tulles ei ole otstarbekas võtta samasse autosse pereliikmeid.
  5. Kui sul ei ole võimalik autoga proovivõtupunkti minna, siis lepitakse telefoniteel kokku aeg, millal proovivõtja saab tulla koju.
  6. Pärast prooviandmist oota vastust, püsi kodus, sulle helistatakse! Vastused saab kuni kahe tööpäeva jooksul, inimesele helistatakse. Vastused liiguvad ka digilugu.ee keskkonda.
  7. Kui sinu proov osutub positiivseks, siis püsi kodus, järgi perearsti eelnevalt antud soovitusi, tervise halvenemisel võta ühendust oma perearstiga või kutsu kiirabi helistades 112.

 

 

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga Hoolekandeasutuse «Sügis»  töötajad erakorralistel juhtudel toimetavad toidu ja retseptiravimid riskirühma kuuluvatele inimestele koju. Toidu ja ravimite kohaletoimetamise tellimus võetakse vastu telefonidel 5697 7319, 5553 5882, 5554 3369. Kohaletoimetamise teenus on tasuta. Kõigil asutuse töötajatel on kaasas ametitunnistused. 

 

 

 

ALATES 16. MÄRTSIST HOOLEKANDEASUTUS „SÜGIS” PÄEVAKESKUS „FÖÖNIKS” ja „MERELAINE” ON KOROONAVIIRUSE LEVITAMISE TÕTTU KÜLASTAMISEKS SULETUD
Lisainfo tel:
Sotsiaalnõustamine (sh sotsiaalkorterid) —
Valeri Kuznetsov 5697 7319

Koduteenused — Irina Voronina 5554 3369
Üldised küsimused — Olga Gluhihh 5553 5882
Direktor — Svetlana Prokofjeva 5342 1753

Avaldused võib jätta postkastis aadressil Geoloogia tn. 18, saata postiga aadressil Geoloogia tn 18, 40233 või e-posti teel info@sugis.ee

 

https://www.terviseamet.ee/et

Terviseameti info ja juhised 

Sotsiaalhoolekande osakonna kontaktandmed

Eriolukorra infotelefon — 1247

Eriolukorda sätestavad õigusaktid 

Eriolukorrast tulenevad piirangud ja soovitused Sillamäe elanikele