Uudised

Ekskursioon Rakvere linnusesse

10.juulil tegid Päevakeskuse Hoolekandeasutuse „Sügis“ külastajad koos sõpradega AS „Jõhvi Kogukonna Elamine”, „Sillamäe Kodu“, „Sinimäe Kodu“ koos organisatsioonide töötajatega traditsioonilise suvereisi huvitavatesse kohtadesse Eestis. Seekord külastati Rakvere vana ordulinnust. Sattuda keskaja atmosfääri aitasid rüütlid, käsitöölised, töökojad, hirmu-keldrid, alkeemikute apteegid. Reisijad sõitsid hobusega, lasksid vibu ja sõid maitsvat lõuna – oli suurepärane aeg. Täname teid, et osalesite reisil koos ühiskondlike organisatsioonide hooldajate ja töötajatega.

Maahoki

Suvised spordimängud Erihoolekandeosakonna Päevakeskuse külastajatele viiakse traditsiooniliselt läbi Hoolekandeasutuses «Sügis» värske õhu käes. 10. juunil toimus improviseeritud maahoki mäng kolme meeskonna jaoks. Kolmest võistkonnast võtis kõige tugevam. Peaauhind oli kook ja tee. Tervendavas ürituses said auhindadeks hea tuju, rõõmsameelsus ja valmidus osalema
järgmistes spordimängudes
.

Toloka

Nad tegid ära! Hoolekandeasutuses “Sügis” läbis toloka

Sillamäe Volikogu  esimehe  Jelena Koršunova  päevakeskuses «Меrelaine» külastajatega kohtumine

“Sugis” saatis talve ära

 Selline kokkusattumus – rahvusvahelise naistepäeva eel, vastavalt kalendrile saabus ka Vastlapäev. Meie keskuse poisid õnnitlesid naisi naistepäeva puhul ja läksid õue talve ära saatma. Osaleti võistlustel: rõngaste viskamine, saapa viskamine, köie tõmbamine, “madu” tegemise oskus ja loomulikult ajasid ringi vastlapäeva lauludega. Ja lõpuks, nagu tavaliselt, põletati õlgedest nukku, mida valmistasid päevakeskuse külastajad. Talv on ära saadetud, kevad, tule kiiremini!

Hoolekandeasutuses “Sügis” tähistati Eesti Vabariigi aastapäeva

 

Üritus  EV 101 aastapäeva puhul algas presentatsiooniga EV ajaloost, mida esitas päevakeskuse külastajatele tegevusjuhendaja Inna Levitina. Aula oli vormistatud meie Vabariigi sümboolika elementidega, sini-must-valgetes värvides. Pääsukesi ja rukkilille valmistasid varem päevakeskuse külastajad, grupi- ja individuaaltundide jooksul. Peale presentatsiooni vastasid keskuse kliendid viktoriini küsimustele, mis olid koostatud tuginedes infole Eesti ajaloost ning tänapäevast   Vabariigi elust. Külastajad on ülesannetega hakkama saanud ning said oma teadmiste eest magusaid auhindu.

14. veebruaril tähistasid Hoolekandeasutuses “Sügis” kliendid Sõbra päeva Bowling-klubis Narvas