Pävakeskuse teenus suure hooldus ja abivajadusega täskasvanutele

Pävakeskuse teenus suure hooldus ja abivajadusega täskasvanutele

Teenus osutatakse nii dementsetele kui ka teiste terviseprobleemidega täiskasvanutele, mis vajavad suure hooldust ja abivajadust igapäevaelu toimingutes. Abivajajale pakutakse päevane hooldus, kus hooldaja abiga püüakse läbi erinevate tegevuste toetada ning säilitada toimetulekut igapäevaeluga võimalikult tavapärases elukeskkonnas.

Lisaks päevasele hooldusele pakutakse ka loovaid ja arendavaid tegevusi, mälutreeninguid, tegevusi füüsilise seisundi säilitamiseks, võimalust puhkuseks, suhtlemiseks, tähistatakse sünnipäevi ja rahvakalendritähtpäevi, lauldakse, jalutatakse saatjaga, arutletakse maailmas toimuva üle, on võimalus kasutada dušširuumi. Päevakeskuses on portatiivne kaldtee.

Päevakeskus töötab esmaspäevast reedeni 7.30-18.00 aadressil Geoloogia tn 18, Sillamäe.

Abivajajaid tuuakse ja viiakse päevahoiuteenusele lähedaste poolt oma transpordiga. Vajadusel abivajajatel on kaasas oma hooldusvahendid.

Abivajajale tagatakse tööpäeviti päevane järelvalve.
Teenust on võimalik kasutada pikemaajaliselt, üksikutel päevadel või tundidel tööpäevas, lähtuvalt abivajaja ja tema perekonna vajadustest.

Teenus maksab (täiskasvanutele) 5,00 eurot päevas erakliendile ja 10,00 eurot päevas kohalikule omavalitsusele või ärikliendile.

Rohkem info teenuse kohta: tel  +372 5393 5070, e-post: dementkeskus@sugis.ee .

Taotlus suure hooldus- ja abivajadusega päevakeskuse teenusele